Back to Top
  • TRANSPORT KRAJOWY  1,5 - 24 TON - KOMPLEKSOWO

  • CROSS-DOCKING

    LOGISTYKA / MAGAZYN/ DYSTRYBUCJA TOWARÓW

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ  USŁUG

    SOLIDNIE BEZPIECZNIE NA CZAS

TRANSPORT


Jeżeli chodzi o transport oferujemy kompleksowe usługi transportowe od 1.5 do 24 ton, przewóz i dystrybucje towarów oraz usługi outsourcingowe  magazynowanie oraz usługi cros-dockingu. Nasze usługi wykonujemy dla klientów na terenie całego kraju busami i samochodami ciężarowymi. Obecnie flota naszych pojazdów składa się łącznie z ponad 30 samochodów dostawczych i ciężarowych.

Nasza flota:

-samochody ciężarowe pon. 3.5 t - IVECO (21 samochodów)

-samochody ciężarowe pon. 3.5 t - RENAULT (3 samochody)

-samochody ciężarowe pow. 3.5 t - IVECO, DAF, RENAULT, SCANIA (7 samochodów)

-naczepy, przyczepy  (ilość 7 sztuk)

Zakres usług transportowych:

-transport towarów od 1.5 - 3.5 t

-transport towarów od 3.5 do 24t

-obsługa magazynowa

-usługi outsourcingowe - kompletowanie towarów w magazynie

-cross - docking

Nasze samochody do transportu drogowego towarów wyposażone są w plandeki, które ułatwiają załadunek i rozkładunek przewożonych towarów. Do dyspozycji naszych klientów posiadamy również samochody z windami oraz nadwoziami skrzyniowymi, dzięki czemu możemy przewozić różnego rodzaju towary. Nasz flota pojazdów składa się obecnie z: 24 samochodów ciężarowych pon. 3.5 t, 7 samochodów ciężarowych pow. 3.5 t  oraz 6 naczep i przyczep. Do transportu drogowego używamy samochodów dostawczych i ciężarowych IVECO, RENAULT, DAF i SCANIA.

Wysoka jakość usług, doświadczeni kierowcy zawodowi oraz pracownicy obsługi magazynów sprawiają, że realizacja usług przebiega szybko, bezpiecznie i terminowo. Jednocześnie z transportem oferujemy Państwu kompleksową obsługę CROSS-DOCK - transportu i dystrybucji towarów Państwa firmy do klientów, gdzie towar dostarczany jest do magazynu i bez składowania od razu jest przeładowywany po to, by wysłać go do odbiorcy. Serdecznie zapraszamy firmy produkcyjne i handlowe do współpracy i zlecenia nam obsługi transportowej, magazynowej oraz dystrybucji swoich towarów do klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, solidne, szybkie i bezpieczne dostarczanie Państwa towarów do klientów.